opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

U 6. kolu „A“ skupine Županijske nogometne lige „Kreševo“ je slavilo na gostovanju u Busovači protiv istoimene momčadi rezultatom 2:1 i zadržalo čelnu poziciju na tablici.
nogkl
Poveli su domaći u 41. minuti zgoditkom Ferhatovića, a Kreševljaci su već dvije minute kasnije imali prigodu izjednačiti iz jedanaesterca, ali je Batak, umjesto mreže, pogodio vratnicu.
Do poravnanja je došlo u 55. minuti, a strijelac je bio Ivičević, koji će pet minuta prije kraja regularnog dijela susreta zabiti i za pobjedu.
Budući da je uvjerljivu pobjedu (3:0) na gostovanju u Fojnici postigao i NK „Romari“, Kreševljaci i Vitežani su se izdvojili na vrhu tablice. U ovom kolu su još „Lugovi“ slavili na gostovanju u Šantićima, bilo je 2:0, dok su „Kaćuni“ svladali „Bilalovac CPU“ s minimalnih 1:0.
U posljednjem kolu jesenskog dijela sezone „Kreševo“ će u nedjelju u 14.30 sati ugostiti momčad „Kaćuna“.

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.