• PODSTRANICE

Radoje Vidović novi predsjednik Županijskog odbora HDZ BiH

Na jučerašnjoj sjednici Županijskog odbora HDZ-a BIH Županije Središnja Bosna došlo je do promjene u vodstvu ove stranačke organizacije: dosadašnji predsjednik Nikola Grubešić, ujedno i ministar zdravstva u Vladi ŽSB, podnio je neopozivu ostavku na mjesto čelnog čovjeka ŽO HDZ BIH ŽSB, priopćeno je iz ŽO HDZ BIH ŽSB. 
A 977
Članovi ŽO HDZ BIH ŽSB za novog su predsjednika aklamacijom izabrali Radoja Vidovića, nekadašnjeg predsjedatelja Doma naroda Parlamenta F BiH i bivšeg načelnika općine Kreševo.
U razgovorima na stranačkim tijelima procijenili smo kako je ovo najbolje rješenje, kako za HDZ BIH, tako i za rad Vlade, pa u konačnici i naše birače. Politička situacija na svim razinama, pa i u našoj županiji, prilično je složena i zahtijevat će dodatni angažman svih nas kako bismo se dodatno uhvatili u koštac sa svim izazovima s kojima smo suočeni i koji nas očekuju. Ovim smo pokazali kako smo vrlo odgovorna stranka, jer smo prepoznali važnost trenutka, a i ja sam, kao odgovoran član HDZ-a BIH, prihvatio ovu dužnost te se zahvaljujem kolegama na ukazanom povjerenju. Zajedničkim ćemo naporima nastaviti raditi još snažnije u pravcu stvaranja što kvalitetnijeg ozračja i dobrobiti svih žitelja naše županije - kazao je Radoje Vidović.
U narednom periodu Nikola Grubešić će nastaviti obnašati dužnost ministra zdravstva i socijalne skrbi u Vladi ŽSB i voditelja odjela za zdravstvo i socijalna pitanja Glavnog vijeća HNS-a.

BRUCELOZA VREBA

br

IZDVOJENI JAVNI NATJEČAJI

JAVNI OGLASI I NATJEČAJI

NAČELNIK, SLUŽBE, VIJEĆE

ZANIMLJIVOSTI IZ KREŠEVA

Kalendar događaja

Lipanj 2018
N P U S Č P S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

FOTO GALERIJE

fotogalerije2017btn2

footer_logokresevoba.png

Općina Kreševo
FRA GRGE MARTIĆA 49
71260 KREŠEVO

+387 (0) 30 806 602
opcina@kresevo.ba

O KREŠEVU

Općina Kreševo nalazi se u Središnjoj Bosni u Srednjobosanskom Kantonu/Županiji, a zauzima prostor od 150 km2.Općina Kreševo graniči sa općinama: Kiseljak, Fojnica, Konjic i Hadžići.

VIŠE O KREŠEVU

fbicon.pnginicon.pngyticon.png

Copyright © 2017. Službene stranice Općine Kreševo. Design & development SIK computers

designer17.png