opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

Danas je u organizaciji Sportskog saveza općine Kreševo održana treća po redu utrka pod nazivom "Trčanjem do zdravlja".

Sudjelovalo je stotinjak natjecatelja svih uzrasta, a vrijeme je bilo gotovo idealno za utrku. Trčali su sa Trga fra Grge Martića do Resika i natrag, a staza je bila duga 6 kilometara.

Najmlađi sudionik koji je uspješno završio utrku bio je Gabrijel Bešlić, a najstariji Abedin Bikić (55). U kategoriji sudionika iz Kreševa od žena je najbrža bila Iva Tomić, a kod muškaraca je treći bio Antonio Tomić, drugi Luka Stanić, a prvi Mihael Čalaga. Ukupno je kod žena treće mjesto zauzela Maja Čvoro, drugo Anita Sagheghy (Mađarska), a prvo Adela Čomor. Kod muških je treći bio Almir Adilović, drugi naš poznati dugoprugaš, Goraždanin Zaim Šuman, a prvi, sa fantastičnim vremenom od 20:01 minuta, Ali Saribey (Turska), inače svjetski vojni prvak u triatlonu.

Održavanje utrke pomogla su privatna poduzeća: "Buljan ceste", "Miličević", "Nevra" i "Metalos".

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.