opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

U posljednjem, 7. kolu prvog djela natjecanja u „A“ skupini Županijske lige NK „Kreševo“ je na „Stamal areni“ svladalo momčad „Kaćuna“ pa će prezimiti na prvom mjestu.
Grb NK Kreševo
Do vodstva su Kreševljaci stigli već u 4. minuti preko Ivičevića, a sredinom prvog poluvremena, u 25. minuti, „Kaćuni“ izjednačuju preko Sejmenovića. U drugom kolu su domaći stezali obruč, što je urodilo plodom u 75. minuti, kada konačan rezultat, 2:1, postavlja Eldin Durmiš.
U ostalim susretima „Lugovi“ su na svom terenu izgubili od „Busovače“ 0:3, „Bilalovac“ CPU je svladao „Fojnicu“ s 2:1, a NK „Romari“ „Šantiće“ s čak 6:0.
„Kreševo“ i „Romari“ prvi dio sezone završavaju s po šest pobjeda i jednim remijem, odnosno 19 bodova, trećeplasirana „Busovača“ sakupila je 10. Slijede „Kaćuni“ s 9, „Lugovi“ sa 7, „Fojnica“ i „Bilalovac“ s po 6 bodova, dok su posljednji na tabeli, „Šantići“, u sedam kola uspjeli osvojiti samo jedan bod.

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.