opcina@kresevo.ba | +387 (0) 30 806 602

U 3. kolu „A“ skupine Kantonalne lige nogometađi „Kreševa“ zabilježili su sigurnu pobjedu protiv „Bilalovca“; bilo je 3:0.
NK Kreševo Stanić logo
Kreševo je povelo u 55. minuti pogotkom Kenana Bataka iz jedanaesterca, na 2:0 povisio je deset minuta kasnije Ivica Oroz, a konačan rezultat postavio je Mišanović-
Utakmicu je u sjajnoj atmosferi pratio veliki broj gledatelja, što samo pokazuje koliko su ljubitelji nogometa bili željni „pravih“, seniorskih okršaja.
U preostala dva susreta gosti su odnijeli kompletan plijen: „Kaćuni“ su svladali „Šantiće“ 3:2, a NK „Romari“ OFK „Lugove“ s čak 5:0. Susret „Busovača“ – „Fojnica“ je odgođen.
„Kreševo“ s „Romarima“ dijeli prvo mjesto na tablici; obje momčadi imaju po dvije pobjede i jedan remi te su sakupile po sedam bodova. U narednom kolu Kreševljaci će snage odmjeriti s FK „Fojnica“. Susret se igra u nedjelju u Fojnici s početkom u 15 sati.

Copyright 2007-2020 OPĆINA KREŠEVO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.